Dobročinná aukce se koná v pátek 20.11.2015 od 17.00 hod. a je na podporu organizace Zdravotní klaun

Předměty věnované do aukce

Wixx

Autorské háčkované a pletené bytové i módní doplňky a hračky Markéty Weinigerové vznikají s úctou k tradici a však v novém pojetí. Veškeré výrobky jsou vyrobeny z textilní příze vlastní výroby wixx makarony. Výrobky se vyznačují praktičností, stylovou čistotou a kvalitním zpracováním.

www.wixx.cz
marketa(at)wixx.cz

LAMPSHADO

Skládat a překládat list papíru tak, aby vznikla ta úžasná hmota. Z plochy do tvaru. Z dvourozměrného do objemu 3D.Pod českou značkou LAMPSHADO představujeme origami skládaná stínidla, lampy a doplňky z papíru i z polypropylenu v různých grafických vzorech, rozměrech i provedeních. Vše autorská ruční práce.

www.lampshado.cz
simona(at)lampshado.cz

Smiling Sun

Smiling Sun - Dana a Markéta. Těší nás. Neděláme módu, ale oblečení pro lidi. Autorské oblečení pro ženy, muže a holčičky. Nádech je inspirace. Výdech je realizace. Okolnosti mnohdy určí, co skutečně spatří světlo světa hned a co přijde později.

www.www.fler.cz/smiling-sun
meggi.meggi(at)gmail.com

Evermo

V Brně pro Vás vyrábíme motýlky z kvalitních materiálů a bez kompromisů. Vítězí u nás jednoduchost, ale rádi si vyhrajeme s detaily. Nejsme zastánci sériové výroby a chceme, aby za každým motýlkem, který pro vás vytvoříme od začátku do konce byl příběh. Smyslem naší práce je totiž radost.

www.evermo.cz
paja(at)evermo.cz

Mimapaint

Mimapaint se zabývá textilní tvorbou z přírodních materiálů. Nabízí bytový textil, dárkové předměty a zdobení pro ženy s vysokým podílem ruční práce.

www.fler.cz/mimapaint
mimapaint(at)seznam.cz

V růžovém sadu

Jsme malá dílna s velkým srdcem. Jsme dřevodílna s převahou ruční práce. Nejraději vyrábíme hračky. Většina z nás má mentální handicap, ale i na těch ostatních se vždy něco najde. Nikdo není dokonalý! Nevyprodukujeme tisíce kusů za rok, ale co vyrobíme, vyrobíme s láskou a kvalitně.

www.vruzovemsadu.cz
vruzovemsadu(at)vruzovemsadu.cz

Artissimo, z.s.

Artissimo nabízí šperky, designové a dekorativní předměty se skla, keramiky a porcelánu. Se sklem pracujeme technikou fusingu či vinutých perel, keramiku a porcelán dekorujeme nanášením glazur a jejich proškrabáváním, výpalem raku atd. Chcete-li sami aktivně tvořit, navštivte naše kurzy a workshopy.

www.artissimo.cz
artissimo(at)volny.cz

INTIMITY

Design šperků je lehký a nadčasový, vytvořený z jednoduchých tvarů a linií. U materiálů je přiznaná jejich syrovost a přirozená barva. Do každého výrobku je vložena trocha fantazie, úcta k materiálu a snaha vtisknout každému kousku jeho vlastní individualitu pro překonání zažitých všedností okolo nás.

www.sperky-intimity.cz
info(at)sperky-intimity.cz

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

ZUŠ Ježkova Brno

Partneři akce

Logo Art Be       Logo Adam Gallery       Logo Zdravotní klaun       PŮJČOVNA & INVENTÁŘE
      Nejkrásnější svět       De Fleurs       13 Brno       Sem tam s láskou
      Vaše děti       Kafe do vany       Park lane café       Dvorek pod Petrovem

 

 

 

 

Mediální partneři

Daily Style       Free Radio       Radio Krokodýl       Fler